Sıkça Sorulan Sorular

Vip Transfer ile ilgili Sıkça Sorulan Sorular ve Merak Ettiğiniz tüm soruların cevaplarını bu sayfamızda görebilirsiniz.

Siteniz Üzerinden Nasıl Rezervasyon Yapabilirim?

1 – İletişim Sayfası üzerinden Rezervasyon formunda bulunan bilgileri eksiksiz girerek transfer isteğinde bulunabilirsiniz.
2 – Whatsap Üzerinden Müşteri temsilcimiz Serkan Barlak ile iletişime geçip Transfer talebinde bulunabilirsiniz.

Vip Transferime Nasıl Bir Araç Gelecek ?

Rezervasyon sırasında görüşmüş olduğunuz müşteri temsilcimiz kişi adedine göre size tahsis edeceği aracın modelini ve plakasını sizlerle paylaşacaktır.

Transferimi gidiş dönüş olarak seçebilir miyim?

Rezervasyon panelinde “Dönüş Transfer İstiyorum” seçeneğine tıklayarak dönüşünüz içinde transfer talebinde bulunabilirsiniz.

Transferimi iptal edersem ücretimi geri alabilir miyim?

Transfer ücretinizi banka havale/eft yolu ile ödemiş ve transferinizi belirtilen şartlarda iptal etmişseniz bize belirteceğiniz banka hesap numaralarına toplam transfer ücretiniz iade edilir.

Transfer sonunda Fatura alabilir miyim?

Evet. Transfer ücretinizin faturasını alabilirsiniz. Fatura talebiniz için bizimle irtibata geçerek fatura bilgilerinizi + KDV si ile birlikte paylaştığınızda muhasebe departmanımız en kısa sürede faturanızı adresinize karşı ödemeli kargo ile gönderecektir.

Transfer ücretini farklı para birimlerinde de ödeyebilir miyim?

Tabi ki mümkün. Transfer ücretinizi Dolar ($) yada Euro (€) olarak ödeyebilirsiniz. Rezervasyon panelinden para biriminizi seçerek transfer fiyatınızı öğrenebilirsiniz.

Sosyal Medya

Whatsapp
Serkan Barlak
Serkan Barlak
Merhaba.
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Mobil : 05360292630